INTERNETOWA I STACJONARNA HURTOWNIA TOREBEK DAMSKICH


Arwena to internetowa istacjonarna hurtownia torebek damskich oferująca ponad 2000 modeli w najniższych cenach. Arwena to największe centrum dystrybucji galanterii nie tylko w mieście Kraków, ale i w całej południowej Polsce. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwoliło nam na dostosowanie asortymentu do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Hasła: torebki, hurt, import, wysoka jakość, niskie ceny – towarzyszą nam od początku naszej działalności. Warto podkreślić, że hurtownia torebek damskich istnieje na rynku już ponad 10 lat.

NIE TYLKO HURTOWNIA TOREBEK

Arwena to nie tylko hurtownia torebek damskich, m.in. marki David Jones czy Monnari, ale także hurtownia pasków, portfeli, walizek, plecaków, toreb turystycznych, saszetek oraz parasoli. Hurtownia torebek damskich, portfeli i pasków oferuje bogate wzornictwo i różnorodną paletę barw, a także krótkie serie i oryginalne fasony. Sprzedajemy markowe torebki z ekoskóry oraz skórzane torebki damskie polskich producentów, m.in. Monnari, Riccaldi, jak i zagranicznych - David Jones, Bestini, Galantry, Tom&Eva oraz wielu innych.

Nasza hurtownia torebek damskich uzyskała certyfikat oficjalnego dystrybutora oraz przedstawiciela marki Monnari.

IMPORTER TOREBEK DAMSKICHArwena z Krakowa to bezpośredni importer torebek damskich, pasków, portfeli, saszetek i walizek z Włoch i Francji. Jako bezpośredni importer torebek omijamy pośredników, co pozwala zaoferować naszym klientom towar w atrakcyjnych, niskich cenach. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi producentami. Jako importer torebek damskich dbamy, aby nasze kolekcje odznaczały się wysoką jakością i były zgodne z obowiązującymi trendami na światowych rynkach mody. Klasyka i ekstrawagancja, elegancja i szyk - to wartości, które wyróżniają nasz asortyment wśród innyh hurtowni torebek damskich.

Zapraszamy do odwiedzin osobistych w Krakowie lub do wirtualnej wycieczki po świecie hurtowni Arwena on-line.

oświadczenie monnari