ATUTY HURTOWNI TOREBEK

20 LAT DOŚWIADCZENIA, CZYLI NIE TYLKO TOREBKI I HURT

Nasza przygoda z handlem rozpoczęła się ponad 20 lat temu. W tym czasie poznaliśmy wszystkie aspekty tej pracy, poczynając od handlu obwoźnego poprzez prowadzenie sklepu detalicznego, aż po sprzedaż hurtową. Zdobyte doświadczenia pomagają nam w profesjonalnym prowadzeniu stacjonarnej i internetowej hurtowni pasków, portfeli i torebek damskich, saszet męskich oraz ułatwiają nawiązywanie kontaktu z klientami. Doskonale rozumiemy ich potrzeby, a także problemy, które towarzyszą im podczas wyboru wysokiej jakości torebki skórzanej.


STAWIAMY NA KOMFORT I DOSTĘPNOŚĆ

Jako znany w Krakowie importer damskich torebek zagranicznych producentów, wyłączny dystrybutora na Polskę południową torebek marki Pierre Cardin, Monnari oraz dostawca asortymentu polskich firm pragniemy, by w naszej ofercie znalazł się najwyższej jakości towar z najmodniejszych kolekcji. Chcemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze i w miarę możliwości staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Właśnie z wyniesionych doświadczeń narodziła się idea hurtowni otwartej 7 dni w tygodniu, nawet w godzinach wieczornych tak, aby każdy kontrahent mógł spokojnie zaplanować dzień i pogodzić działalność swojego sklepu z jego zaopatrzeniem.


Z NAMI ZAOSZCZĘDZISZ CZAS

To dla podniesienia Państwa wygody uruchomiliśmy internetową hurtownię torebek damskich, portfeli i pasków. Teraz każdy przedsiębiorca nie wychodząc z domu, może zamówić towar niezbędny do prowadzenia działalności, a my przygotujemy zamówienie tak, by znalazło się w jego sklepie już następnego dnia. Na miejscu znajdą Państwo miłą i fachową obsługę, która dołoży wszelkich starań, aby pomóc w wyborze towaru. Ponadto przygotowaliśmy wygodne kanapy dla klientów oraz barek z gorącą kawą i herbatą - szczególnie mile widzianą w okresie zimowym ;).


ATRAKCYJNE CENY

Wyłączna dystrybucja na Polskę południową jaką otrzymaliśmy od Producentów takich marek jak Pierre Cardin, Monnari gwarantuje najniższe ceny ich torebek na polskim rynku. Dodatkowo dzięki własnemu importowi i wieloletniej współpracy z kontrahentami zarówno w Polsce, jak i za granicą, możemy zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny pozostałych naszych produktów. Konkurencyjne ceny torebek marek: Tom&Eva, V. Fabiano, Pierre Cardin, Monnari, David Jones czy oryginalnych torebek skórzanych to tylko kilka z licznych propozycji, które znajdą Państwo w siedzibie naszej hurtowni w Krakowie. Dodatkowo przy większych zakupach mogą Państwo także liczyć na specjalne bonifikaty. Sprawdź i porównaj! Zapraszamy.


NAJNOWSZE TRENDY

Dzięki ścisłej współpracy z producentami galanterii, obuwia oraz odzieży śledzimy z wyprzedzeniem nadchodzące trendy w kolorystyce i wzornictwie. W oparciu o te informacje tworzymy naszą ofertę tak, aby była ona zgodna z potrzebami rynku i spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej internetowej hurtowni znajdziecie najmodniejsze torebki z ekoskóry (np. Monnari, Pierre Cardin, David Jones), torebki skórzane, paski, portfele, plecaki. A także szeroki asortyment kolekcji męskiej. Ekskluzywne saszetki, torby męskie oraz walizki znanej na świecie marki Pierre Cardin, oraz wielu polskich producentów.


BEZPOŚREDNI IMPORTER TOREBKEK

Już prawie 10 lat działamy jako importer torebek zagranicznych. Bez pośredników sprowadzamy torebki z Włoch i Francji. Wszystko po to, aby zaoferować Państwu największy wybór w najbardziej atrakcyjnej cenie. Poza importem wspieramy także polską gospodarkę, współpracując z wieloma krajowymi producentami. Poszerzamy naszą ofertę o ich produkty, co zwiększa naszą atrakcyjność w oczach klientów.


WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR

Hurtownia torebek Arwena jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę południową marek: Pierre Cardin oraz Monnari. Gwarancją czego są najniższe ceny na rynku polskim oraz obszerny wybór torebek producentów. Pierre Cardin to nie tylko torebki z ekoskóry w przystepnych cenach oraz eleganckie torebki skórzane to także szeroka kolekcja męska saszet i toreb wykonanych zarówno ze skóry jak i ekoskóry.


KILKA RAZY W TYGODNIU DOSTAWA

W każdym tygodniu sprowadzamy do naszej siedziby w Krakowie ponad 80 nowych wzorów z Włoch i Francji. Ciągle pozyskujemy nowe modele od polskich producentów (m.in. Monnari, Seka, tania torebka polska). Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy. Dbamy o to, aby torebki skórzane i eko-skórzane były wysokiej jakości, a Kraków wyznaczał aktualne trendy. Jaki jest sekret dobrze prowadzonej hurtowni torebek, pasków i portfeli? Krótkie serie, szybka reakcja na zmiany, zainteresowanie rynkiem i bogate wzornictwo to nasza recepta na sukces. Pracujemy na sukces nasz i naszych klientów!


PONAD 4000 MODELI

Na ponad 1000 m2 powierzchni ekspozycji znajdą Państwo bogactwo wzorów torebek, portfeli, saszet męskich toreb turystycznych i walizek, a także innych dodatków. Każdy wzór jest dostępny w wielu wariacjach kolorystycznych. Oferujemy torebki na każdą okoliczność, poczynając od torebek codziennego użytku po torebki na specjalne okazje. W naszej ofercie można znaleźć modele dla kobiet podążających za najświeższymi trendami w modzie, jak i tych, które cenią sobie klasykę. U nas znajdą Państwo zarówno torebki z niższej, jak i wyższej półki cenowej, pod markami wielu producentów, zarówno tych mniej, jaki i bardziej znanych.

Zapraszamy do wirtualnej podróży po świecie torebek, walizek, pasków i portfeli!

prawa zastzeżone
arwena importer torebek

ARWENA HURTOWNIA TOREBEK | ul. Płk. Dąbka 22, 30-732 Kraków | e-mail: hurt@arwena.com, tel. 530 25 36 25 | Mapa strony